loading

Hakkımızda

Hakkımızda

MY Electronic ile, daha akıllı ve kaliteli sistemler sayesinde güvendesiniz !

Firmamız MY Electronic, 2013 yılında Mehmet Hayri UYSAL ve Yunus ATEŞOĞLU tarafından Manavgat / Antalya merkezli olarak kurulmuştur. Manavgat tercihinin ana nedeni, Türkiye turizminin başkentinde olma isteğidir. Bu sayede müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını hızlı ve güvenli olarak gideriyoruz. 

Elektronik kartlı kilit ve güvenlik sistemleri konusunda faaliyet gösteren firma yöneticilerimiz, sektörde 1999 yılından bu yana birçok kıymetli proje de çalışma fırsatı bulmuşlardır. 

15 yılı aşkın bir süredir Türkiye de hizmet veren dünya lideri ADEL (www.adellock.com) marka elektronik kartlı kilit sistemleri ve İtalyan menşeili CISA (www.cisahotels.com) marka elektronik kartlı kilit sistemlerinin Türkiye ve Türki cumhuriyetler temsilciliğini üstlenmekteyiz. Bunların yanısıra ALLEGION (www.allegion.com) grubunun satış ve satış sonrası tüm teknik destek ihtiyaçlarını gideriyoruz. 

Türkiye, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Azerbaycan, Kazakistan, Türkmenistan, Rusya, Tacikistan, Suriye, Bulgaristan, Makedonya, Gürcistan, Irak, Tunus ve Yunanistan olmak üzere şimdilik toplam 14 ülke de faaliyet göstermekteyiz. 

Merkez ofisimiz olan Manavgat’ ın yanı sıra 2015 yılı itibariyle Shenzhen / China da açılan yeni ofisimiz sayesinde Turizm sektörüne çok daha hızlı ve güvenli ürün tedariği gerçekleştirmekteyiz. 

NEDEN MY Electronic ?

Sektörde maalesef yerli üretim yaptıklarını iddia eden, gerçekte yedek parçaların uzak doğudan gelmesi ve Türkiye de montajının el işçiliği ile yapılmasını benimseyen firmalar yer almaktadır. Bu firmaların aksine, güvenilirliği uluslararası belgelerle kanıtlanmış, 5 yıl gerçek garanti hizmeti verebilen ve ürünlerinin tamamını el değmeden tam otomatik makineler ile hazırlayabilme yetenek ve kapasitesine sahip firmaların Türkiye temsilciğini üstlenen firmamız, sektörünün en geniş tedarik ağına sahip olması ve kaliteli referansları ile her zaman bir adım önde yer almaktadır. 

Rakiplerimizin aksine, 5 yıl garanti süresi verdiğimiz ürünlerimize ek olarak, yerinde servis hizmeti ve 7/24 teknik destek hizmeti sunmaktayız. Sistemin tümünün periyodik olarak kontrolü ve bakım-onarım işlemine tabii tutulması için yetkili mühendislik ekibimiz gereken tüm işlemleri en iyi kalite ve hızda gerçekleştirmektedir. Kendi bünyemizde bulunan mühendislik ekibimiz ile teknik destek haricinde projelendirme, montaj, kurulum, eğitim gibi hizmetlerimiz de yer almaktadır.

Firmamızın birçok proje de tercih edilmesinin başlıca nedenleri ;

> Türkiye pazarında tek başına %45 lik paya sahip olması ve alanında markalaşmış olmasıdır. 
> Standart olarak 5 yıl gerçek garanti hizmeti verebilmesidir. 
> 7/24 teknik destek hizmeti verebilmesidir. 
> Ücretsiz görsel sunum ve montaj hizmeti bulunmaktadır. 
> Kullanmış olduğu teknoloji ile elektronik kilitler de dahil olmak üzere uzak erişim desteği sağlayabilmesidir.
> Servis ağımız yaygın. Yedek parçamız bol ve kolay ulaşılabilir niteliktedir.